Zamów kuriera – sprawdź jakie to proste

Sendello.pl to firma pośrednicząca w zamawianiu usług kurieskich, dzięki której w prosty sposób zamówisz krajowe oraz międzynarodowe przesyłki kurierskie w atrakcyjnych cenach. Zarejestrujesz się w systemie, wypełnisz formularz zamówienia, a kurier przyjedzie po paczkę do domu lub biura.

Wybierając Sendello.pl masz pewność, że Twoje zamówienie będzie procesowane z należytą starannością oraz przyjętymi normami postępowania. W razie konieczności złożenia reklamacji podpowiemy Ci jak ją złożyć, aby otrzymać odszkodowanie od przewoźnika. Z nami wysyłka jest pewna i bezpieczna.

Korzystamy z usług sprawdzonych partnerów, ponieważ priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo Twoich przesyłek. Dlatego też zamów kuriera InPost, Pocztex 48, Raben lub DHL i miej pewność, że Twoja przesyłka dotrze szybko oraz w pełni bezpiecznie do adresata!

Zamów kuriera InPost

Dzięki naszemu serwisowi możesz korzystać z usług przewoźnika InPost. Obsługuje on paczki standardowe do 30 kg oraz niestandardowe do 50 kg. Przewoźnik InPost odbiera paczki w ciągu 48h od terminu podanego w zleceniu. Przesyłki zwykle doręczone są kolejnego dnia roboczego po nadaniu.

Wyślij przesyłkę z InPost

Zamów kuriera Pocztex

Dzięki naszemu serwisowi możesz korzystać z usług przewoźnika Patron Service. Obsługuje on paczki standardowe do 30 kg i niestandardowego do 50 kg. Kuriera Pocztex możesz zamówić na ten sam dzień do godz. 14:00. Paczki nadane przed godz. 15:00 mają gwarancję doręczenia kolejnego dnia roboczego.

Wyślij przesyłkę z Pocztex

Zamów kuriera Raben

Dzięki naszemu serwisowi możesz korzystać z usług przewoźnika Raben. Obsługuje on palety standardowe (podstawa 120×80 cm) do 1000 kg. Odbiór jest uzależniony od możliwości logistycznych przewoźnika. Dostarczenie zwykle następuje w kolejnym dniu roboczym po nadaniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy nowych przewoźników i dodajemy nowe funkcjonalności, aby wysyłka była jeszcze prostsza.

proces zamawiania kuriera

Jak zamówić kuriera?

Zamówienie kuriera to proces bardzo prosty, który zajmie Ci zaledwie kilka minut – prezentuje to powyższa grafika. Zamów kuriera w 5 prostych krokach:

Krok 1 – Przygotowanie przesyłki

Musisz odpowiednio przygotować swoją przesyłkę, aby dotarła ona bezpiecznie do adresata. Niezależnie od tego, czy jest to paczka, list, czy też paleta, zadbaj o właściwe opakowanie i wypełnienie wnętrza, by zawartość przesyłki była stabilna podczas transportu. Jest to bardzo ważny etap, który zapewni Ci pełne bezpieczeństwo nawet najbardziej delikatnych przedmiotów, które chcesz wysłać.

Krok 2 – Nadanie przesyłki

Dalszym krokiem jest wejście w zakładkę WYŚLIJ PACZKĘ, znajdującą się na naszej stronie internetowej i podanie wszelkich danych paczki, a także wybranie kuriera, z którego usług zechcesz skorzystać. Dowiesz się ile zapłacisz, określisz najbardziej wygodną dla siebie formę zapłaty, a cały proces zajmie Ci krótką chwilę. Pamiętaj, aby przed nadaniem przesyłki zmierzyć jej długość, wysokość i szerokość, a także dokładnie ją zważyć!

Krok 3 – Drukowanie dokumentów.

Po nadaniu przesyłki, system wygeneruje list przewozowy, który musisz wydrukować i dołączyć do przesyłki. Jest to bardzo ważny punkt, dlatego nie zapomnij o nim, zanim dotrze do Ciebie kurier.

Krok 4 – Przekazanie paczki kurierowi.

Po nadaniu paczki i wydrukowaniu listu przewozowego, możesz spokojnie czekać na kuriera, który pojawi się w ustalonych godzinach. Co więcej – jeżeli do momentu jego przybycia zdecydujesz się na rezygnację z usługi, możesz bezpłatnie zrezygnować z jej nadania. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, również dla tych osób, które np. popełniły błąd w trakcie nadawania paczki i chcą go skorygować.

Krok 5 – Dostarczenie paczki.

Kurier po odebraniu paczki, rozpocznie procedurę dostarczenia jej do adresata. Jeżeli wysyłasz przesyłkę na terenie Polski, zwykle jest ona u adresata w jeden dzień, a w przypadku wysyłki za granicę – proces ten trwa zaledwie do pięciu dni. Oczywiście całą procedurę dostarczenia przesyłki możesz monitorować i w ten sposób mieć wszystko pod kontrolą. Zamów więc kuriera i ciesz się szybkim dostarczeniem swojej paczki!