Poradniki

Przesyłka kurierska pobraniowa

Przesyłka kurierska pobraniowa to np. paczka, której kurier nie doręczy odbiorcy, dopóki ten nie zapłaci mu kwoty pobrania. Krajową przesyłkę za pobraniem wyślesz za pośrednictwem każdego przewoźnika z naszej oferty. Przesyłka za pobraniem Pobranie jest usługą dodatkowo płatną. Kurier pobierze przy doręczeniu od adresata kwotę pobrania, jeżeli… Czytaj więcej »Przesyłka kurierska pobraniowa

Jak dopasować usługi dodatkowe?

Usługi dodatkowe są dodatkowo płatną opcją dla Twojej przesyłki. Zwiększają koszt wysłania paczki, ale dają szerszy wachlarz możliwości. Poniżej opis usług dodatkowych dostępnych w serwisie Sendello.pl! Usługi dodatkowe zlecisz w 3 kroku zamówienia. Doręczenie w sobotę Doręczenie w sobotę, to płatna usługa dodatkowa. Przeważnie stosowana… Czytaj więcej »Jak dopasować usługi dodatkowe?

Jak zapakować paczkę dla kuriera?

Dokładając starań, aby na każdym etapie przewozu Twoje przesyłki były traktowane z największą dbałością, przygotowaliśmy katalog kluczowych informacji dotyczących zawartości i zasad bezpiecznego pakowania. Dzięki ich zastosowaniu możesz mieć pewność, że wysłane przez Ciebie przesyłki dotrą sprawnie i w nienaruszonym stanie do miejsca przeznaczenia. Za… Czytaj więcej »Jak zapakować paczkę dla kuriera?

Jak zamówić kuriera?

Dokładając starań, aby korzystanie z serwisu Sendello.pl było jak najłatwiejsze przygotowaliśmy poradnik ukazujący złożenie zamówienia krok po kroku. Za poprawne przygotowanie zlecenia oraz zaadresowanie paczki odpowiada nadawca! Zarejestruj się w systemie Do złożenia zlecenia odbioru paczki niezbędne jest posiadanie konta w naszym systemie. Kliknij przycisk… Czytaj więcej »Jak zamówić kuriera?